הדרך הבטוחה לחימום חדר ילדים

כשמגיע החורף, לכל הורה יש דאגה אחת קבועה – איך לדאוג שחדר הילדים יהיה חמים ונעים כך שמצד אחד לא יחטפו חלילה דלקת ריאות או יתקררו, ומצד שני שהחדר לא יתייבש ויהיה מחניק.

יש לא מעט פתרונות חימום לבית, אך כשמדובר על חימום חדר הילדים, הפתרון צריך להיות גם בטיחותי ככל האפשר, כי כמו שכולנו יודעים, ילדים הם סקרנים ונוטים לא פעם לגעת בחפצים שונים, מה שיכול לגרום לכוויות ואף להתחשמלות. 

אז איך בכל זאת בוחרים פתרונות חימום לבית שמתאימים גם לילדים ואף לתינוקות? הכתבה הבאה תציג לכם כל מה שצריך לדעת!

רדיאטור
רדיאטור

פתרונות חימום לבית – מה מתאים לילדים?

כולנו מכירים פתרונות רבים לחימום הבית, אך האם הם בטוחים לילדים שלנו? קחו למשל את הדוגמאות הבאות, שהן מפתרונות החימום הנפוצים ביותר בישראל: 

  • רדיאטור – רדיאטור הוא מכשיר חימום מצוין, אך מעבר לזה שהוא צורך כמות גדולה של חשמל, יש לו סייגים בטיחותיים – הטמפרטורה שלו גבוהה מאוד ויכולה להיות מסוכנת בנגיעה, וכן הוא בעל משקל רב, כך שהילד יכול בטעות להיפגע ממנו.
  • מזגן – מזגן הוא פתרון נפוץ בישראל, ואמנם הוא נחשב פתרון בטיחותי שכן אינו יכול לגרום לכוויות, אך חשוב לזכור שהוא מייבש את האוויר, יכול לגרום ליובש בפה ובגוף וכן עלול לפזר אוויר שאינו נקי (במידה והוא עצמו לא נקי). 
  • תנור ספירלה – תנור ספירלה הוא פיתרון נקודתי שמציף הרבה חום, אך הוא עלול להיות מסוכן, בין אם כי משאירים אותו דלוק ללא כוונה, בין אם כי מניחים עליו שמיכה או בד אחר שיכול לגרום להתלקחות, וכן כיוון וילדים יכולים להכניס את אצבעותיהם בין השלבים וכך להיכוות.

כמו שניתן לראות, הפתרונות האלו יכולים להיות מסוכנים לילדים קטנים, ולכן יש צורך בפתרון חימום אחר עבור חדרי הילדים וכן עבור הבית כולו. זה הזמן להכיר את מערכת החימום של טרמודול! 

חימום הבית באמצעות פנלי חימום בטיחותיים 

מערכת טרמודול היא מערכת חימום רצפתי מהפכנית לחימום הבית, ונחשבת לאחת הפתרונות היעילים, החסכוניים והבטיחותיים ביותר שאפשר למצוא היום בשוק. המערכת עושה שימוש בפנלים המורכבים על הקירות שלכולנו יש בבית (שיושבים בין הרצפה לקיר) ומוסיפה להם עוד פונקציונליות – חימום. כך, פנלי החימום מקיפים את הבית, ומציפים אותו בחום נעים בחדר הילדים ובבית כולו. 

פנל חימום רצפתי בשילוב פרקט אצל לקוח

על אף שהפנלים מחממים את החלל, לא ניתן לקבל כוויה או להיפגע מהם. באיטליה, משם מערכת טרמודול מגיעה אלינו, ישנו תקן מיוחד למכשירים שמורשים להיות בפעוטונים, והמערכת זכתה לתקן הזה בזכות היותה בטיחותית לכולם – גם לילדים ולתינוקות. בנוסף, המערכת לא מייבשת את האוויר, לא מפזרת אוויר שאינו נקי וכן לא מרטיבה את הקירות ולכן לא מייצרת התפתחות של עובש. 

יתרונות נוספים של מערכת טרמודול לחימום בית אופטימלי

מעבר לבטיחות הגבוהה של המערכת ולפיזור החום הנעים בכל החלל, למערכת טרמודול יש יתרונות נוספים שהופכים אותה לעדיפה על פני פתרונות החימום האחרים לבית. המערכת היא מערכת ירוקה וידידותית לסביבה, חסכונית מאוד וקלה להתקנה ולתחזוקה (לעומת חימום תת רצפתי, הדורש התקנה מורכבת ומסובכת). מדובר על מערכת חשמלית וקלה לתפעול, שדורשת רק שקע אחד בכל חדר. 

כיוון והפאנלים מולבשים על הקירות, הם פולטים את החום בצורה היקפית שמפוזרת באופן אחיד בכל החלל, וכך הבית מתחמם ביעילות ובמהירות והחום נאגר על ידי הקירות ולא בורח החוצה – מה ששומר על חדר הילדים חם ונעים לכל היום.  

אם אתם מחפשים פתרון חימום לבית שמתאים לחדר הילדים שלכם, בטיחותי, נעים, מחמם וחסכני – מערכת טרמודול היא הפתרון האידיאלי לחימום הבית.

בין אם אתם לקראת מעבר לבית חדש וצריכים להחליט האם להתקין מערכת חימום לבית, בין אם אתם שוקלים להחליף את מערכת ההסקה הנוכחית שלכם ובין...
חורף – גשמים, ברקים, קר מאוד בחוץ והחושך מגיע מוקדם, ומה יכול להיות יותר כיף מלהגיע הביתה אחרי יום עבודה עמוס ולהיכנס לבית חמים ונעים,...
בונה או משפץ?

השאירו פרטים בטופס או פשוט חייגו: 055-6804425

לקבלת הצעה מותאמת אישית!