סרטונים לפאנל חימום רצפתי

מערכת חימום טרמודול

מערכת חימום טרמודול היא מערכת חימום דרך הפנלים של הרצפה. יש כמה יתרונות בולטים למערכת ביניהם היכולות של המערכת בפיזור חום, החסכוניות באנרגיה ובמקום, חופש בעיצוב הבית, וכמובן- חום נעים שאינו בורח מהחדר וחימום יעיל! צפו בסרטון – בו יש סריקה קצרה וקלה של יתרונותיה של מערכת החימום טרמודול- הפנל שעוטף אותך בחום!

הסקת מים יותר חסכונית?

במערכת חימום טרמודול ישנן שתי אפשרויות- גופי חימום חשמליים, או גופי חימום שהם הסקה על מים. ישנם כמה מיתוסים בקשר להבדלים בין שני הגופים. האם הסקת המים יותר חסכונית? האם יש הבדל בפיזור החום בין שני סוגי החימומים? צפו בסרטון כדי לעשות קצת סדר ולהבין בדיוק מה ההבדל בין הסקת החשמל לבין הסקת המים!

חימום במערכת חסכונית ויעילה

אתם יודעים מה זה פנל מחמם? בואו להכיר חימום במערכת חסכונית ויעילה דרך הפנלים של הרצפה! הפנל המחמם הוא בעצם גוף חימום שרץ מאחורי הפנלים של הרצפה. כאילו חתכנו רדיאטור לפרוסות ופיזרנו ברחבי החדר. מה מתקבל? פיזור חום אחיד, חסכון אנרגתי בחימום החלל שבו מותקנת המערכת, וחופש מקסימלי בעיצוב הבית! צפו בסרטון כדי לעשות היכרות עם מערכת החימום האידיאלית – הפנל שעוטף אותך בחום!

טרמודול חשמלי במגע עם מים

מערכת טרמודול היא מערכת של חימום רצפתי דרך הפנלים של הרצפה. יש שתי אפשרויות למערכת החימום הזו- אחת מהן היא גופים חשמליים. נשאלת השאלה כיצד מסתדרים גופים חשמליים עם ניקיון הבית, שהרי הפנלים בהכרח יבואו במגע עם מים בזמן הניקיון! בואו לגלות בסרטון שאין שום בעיה עם זה בכלל…

מערכת החימום האידיאלית- הפנל שעוטף אותך בחום

בית בשיפוץ? בית קיים? אתם מתלבטים כיצד לחמם את הבית שלכם? ההתלבטויות הגיעו אל סופן! בואו לגלות את מערכת החימום ההיקפית האידיאלית. טרמודול- הפנל שעוטף אותך בחום.

מערכת חימום הקפית לבית חימום איכותי טרמודול הפנל שעוטף אותך בחום

מערכת חימום הקפית לבית חימום איכותי טרמודול הפנל שעוטף אותך בחום עכשיו חימום מדהים לבית בלי להרים ריצוף, בלי שיפוץ מסיבי,בלי הכנות מיוחדות . משתלב מעולה גם עם פרקט עץ גמר לכה,עם פרקטים בגמר שמן וגם למינציה מכל הרמות. . כמובן ריצופי גרנית פורצלן קרימקה וכל סוגי האריחים האחרים. חום נעים ממערכת חימום של הסקה. הסקה צרה וארוכה ולא מנטרלת שטח קיר יקר. חסכון של מעל 30% בתצרוכת החשמל. המבנה הפיזי וצורת פיזור החום  המבנה הפיזי של הפאנל ומיקומו לאורך כל הקירות של הבית מייצרים " עטיפת חום" מאד נכונה. עטיפת החום המגיע מכל קירות הבית מייצר רמת נעימות מאד...

למה חימום בפאנלים ולא חימום תת-רצפתי..!

המלצה על חימום רצפתי בפאנלים | תקשיבו היטב

המלצה חמה מלקוח ירושלמי | חימום רצפתי בפאנלים

אביטל היא אדריכלית. הקשיבו לידע ולנסיון האישי שלה

בונה או משפץ?

השאירו פרטים בטופס או פשוט חייגו: 055-6804425

לקבלת הצעה מותאמת אישית!