אודות

טרמודול

מעניקה פתרונות חימום לבית המשלבים את כל הפיתרונות לבעיות הקיימות בשיטות החימום אחרות.

טרמודול – אודות

טרמודול-ישראל היא נציגה של טרמודול-איטליה (HEKOS), חברה שקיימת כבר מעל 20 שנה! טרמודול-איטליה היא חברה איטלקית שהוקמה בשנת 1995, וממוקמת באלפים האיטלקיים. מיקומו של המפעל הוא איננו רק מיקום פסטורלי- הוא גם מיקום המאפשר מבחן אמת למערכת החימום, בתנאים הכי קרים שיש. החומרים מהם מיוצרת המערכת הם איכותיים, ועומדים בסטנדרטים המחמירים והמקצועיים של אירופה (אפילו יש להם תקן-פעוטונים, שאומר שהמערכת מתאימה גם לחללים בהם שוהים תינוקות וילדים קטנים שעלולים לגעת במערכת, אך מבלי להיכוות). בכל חלקי המערכת הושקעה מחשבה רבה, ושעות של תכנון, כדי שאתם תוכלו להנות ממערכת חימום אידיאלית מכל בחינה. לחברה יש סניפים בשני מיקומים בארץ: סניף בירושלים (שהוא הסניף הראשי), וסניף במושב רשפון, אך היא מנהלת רשת מתקינים מורשים בכל הארץ!
המערכת משווקת בעיקר בארצות צרפת, אנגליה, גרמניה ומזרח אירופה חוץ מבישראל, ובעקבות שנים של פיתוח – היא מערכת אמינה מאד.

 

טרמודול – חימום באמצעות פנלים בקירות

מערכת החימום של טרמודול היא מערכת חימום המבוססת על שיטה ייחודית לחימום הבית. היא משלבת את כל הפיתרונות לבעיות הקיימות בשיטות החימום אחרות-

בראש ובראשונה, היא מערכת חסכונית מאד מבחינה אנרגתית! היא אינה תקפיץ את חשבון החשמל שלכם, ואינה צורכת הרבה אנרגיה על מנת לחמם את חלל הבית כמו שצריך.
מדובר על פיזור חום מדהים, אחיד ושווה בכל חלל, מבלי שתורגש פליטת חום או אוויר על חלקים ספציפיים. החום המופץ מוקרן על הקירות וכך, ללא ייבוש האוויר (מה שעלול לקרות עם מזגנים), וללא הבדל בין טמפרטורת ראש- לטמפרטורת רגליים (מה שעלול לקרות עם חימום תת רצפתי), תקבלו מערכת חימום אידיאלית.

אבל לא רק זה!
אין צורך בהרמת הרצפה להתקנה או תיקונים, שלא כמו בחימום תת רצפתי למשל. ובנוסף, ניתן להתקין את המערכת גם בבתים חדשים בשיפוץ, וגם בבתים קיימים, בקלות ומבלי לעשות הרבה בלאגן! המערכת מתופעלת על ידי טרמוסטטים, כך שגם תפעולה של המערכת הוא פשוט ואינו דורש יותר מדי מאמצים או מחשבה.

ומה בקשר לאסתטיקה?
מערכת החימום לא "תופסת" שטח קיר (מה שקורה עם הסקה מרכזית או רדיאטורים חשמליים על הקירות), ולכן אינה מגבילה אתכם בעיצוב הבית! לחצו כאן ותבחנו את תמונות המערכת בגלריה שלנו!