חימום תת רצפתי על חשמל לעומת חימום ריצפתי בפאנל טרמודול- השוואה

מערכת טרמודול היא מערכת פנלים שמחליפה את הפאנל של הבית , ותפקידה הוא לא רק לשבת מסביב לרצפה אלה גם לחמם את הבית .

חימום רצפתי - פתרונות חימום לבית

אז מה היתרונות של חימום מהפאנל ולא מהרצפה ?

1. החימום בפאנל הוא מערכת חיצונית שמגיבה מהר מאד לשינויי מזג האויר .

2. כמו בחימום תת רצפתי היא לא מפריעה למיקום הריהוט , אבל לעומת החימום התת רצפתי, טרמודול דורשת הרבה פחות חשמל להפעלה .

3. כמה חשמל פחות ? בממוצע בין חצי לשליש מכמות החשמל שנדרשת לחימום הבית בעזרת מערכת תת רצפתית .

4. הכנות החשמל קלות ופשוטות ואינן מצריכות חיבורים מיוחדים וארונות חשמל מורכבים. לרוב, אין צורך בהגדלת חשמל , ואין צורך בחיבורים מיוחדים .

5. היתרון הכי משמעותי (בנוסף לאלו שהזכרנו למעלה) הוא שאם קורה ויש תקלה, אין צורך לפתוח את הרצפה , הגישה קלה ופשוטה אל המערכת ואל חלקיה.

מערכת טרמודול כמערכת חימום פותחה ומיוצרת באיטליה למרגלות האלפים. המערכת משווקת ברחבי אירופה כשהמדינות הבולטות הן מדינות האלפים השונות , כמו צרפת, אוסטריה, הדולומיטים באיטליה , וכמו כן גם גרמניה, אנגליה ,מזרח אירופה ודרום אפריקה .

בזכות העובדה שהחימום בפנל מפוזר פיזית באופן אחיד ברחבי החלל ומקרין חום מהרצפה לקירות נוצר אפקט כפול של חום, המחמם גם את הרצפה ויותר מזה- שובר את הקרנת הקור מהקירות .

יכולת התגובה המהירה של המערכת לשינויי מזג האויר הופכים את המערכת ליעילה במיוחד למזג האויר הישראלי ההפכפך , שגם בחורף אנחנו לפעמים נתקלים ברצף של כמה ימים חמים, ואחר כך רצף ימים קרים , ובקיצור, שינויי טמפרטורה קיצוניים .

אמנם מערכת הפנלים מיוצרת באיטליה ויכולה לחמם באזורים קרים מאד אבל יחד עם זאת היא מצויינת גם למדבר, ששם יש שינוי דרסטי כל יום בין בוקר לערב.

מערכת החימום בפאנל של טרמודול הינה סופר חסכונית בתצרוכת האנרגיה וכל זה נובע מהעובדה שניצול האנרגיה הוא מקסמלי , פיזור החום אידאלי ,והשימוש מאד אפקטיבי .

לא סתם זאת שנה רביעית שבאיטליה מקבלים החזרי מס על שימוש במערכת "הירוקה" של טרמודול

נשמח לשאלות כאן למטה

חשוב לדעת: חימום תת רצפתי יכול לגרום לדליות ברגליים! הסכנה הבריאותית בהתקנת חימום תת רצפתי ( מתוך מגזין בריאות העולמי ) חימום תת-רצפתי נשמע כמו...
Thermodul :  système de chauffage innovant et efficace Ideal pour les maisons existantes comme pour les constructions neuves , les plinthes chauffantes Thermodul sont pratiquent...

בונה או משפץ?

השאירו פרטים בטופס או פשוט חייגו: 055-6804425

לקבלת הצעה מותאמת אישית!