בית נעים עם פרקט וחימום רצפתי

פרקטים בשילוב חימום רצפתי מבלי להרים את כל הריצוף

כדאי לדעת שאם אנחנו נכנסים לשיפוץ וחשוב לנו לחסוך הרבה כסף אפשר בהחלט לא להרים ריצוף ועדין לקבל רצפה חדשה ומדהימה

בשילוב עם חימום רצפתי . מערכת טרמודול הינה מערכת חימום הקפית לבית, שמחליפה את הפאנל של הפרקט , אבל יכולה להחליף את הפאנל של הגרניט פורצלן .

אחת השיטות הטובות היום זה במקום להרים את כל הריצוף ניתן לחפות את הריצוף הקיים או בגרניט פורצלן או בפרקט , ויש המון סוגי פרטים בעוביים שונים ובשילובים שונים .

ובמקום הפאנל להרכיב מערכת חימום ממש מסביב לבית .

בימים אלו סיימנו  עוד פרוייקט של שילוב בין פרקט לחימום בפנלים . והפעם פרקט עץ אמיתי , אך כמובן שניתן לשלב גם פרקט למינציה , וגם פרקט דור 2 שעמיד 100 אחוז במים .

חימום הבית והפרקט עם מערכת טרמודול .

דירה פשוטה וסטנדרטית הופכת בקלות ובהירות לדירה נעימה מיוחדת וחמה תרתי משמע ,

פרקט הינו חומר מבודד שיודע לשמור נכון על הטמפרטורה של הבית , אם הבית מקורר היטב , שומר טוב על הקור וחוסך באנרגיה , ואם הבית מחומם היטב , שומר היטב על החום .

לכן החשיבות שהחום יצא מעל הפרקט או מעל הריצוף הינו קריטי בחיסכון באנרגיה .

המושג של מסה טרמית הינו מושג מטעה שלרוב חושבים שהוא חוסך באנרגיה אך למעשה הוא צרכן אנרגיה גדול מאד . למי שרוצה להבין יותר לעומק ,(חוק שימור האנרגיה אומר שבכל מקרה לא תקבל יותר אנרגיה ממה שהכנסת לדירה או לבית ) .

אם תרצו לדעת עוד בנושא ובשילוב פרקט וחימום רצפתי . ואיך לחסוך באנרגיה

צרו איתנו קשר דרך התגובות כאן למטה בסוף הכתבה

חימום הקפי בכל הבית , למרות שרוב הבית עם פרקט , במטבח הוחלט בכל זאת לרצף בגרנית , אבל החימום ממשיך לרוץ על כל ההיקף ומחמם גם את רצפת המטבח .
חשוב לדעת: חימום תת רצפתי יכול לגרום לדליות ברגליים! הסכנה הבריאותית בהתקנת חימום תת רצפתי ( מתוך מגזין בריאות העולמי ) חימום תת-רצפתי נשמע כמו...
Thermodul :  système de chauffage innovant et efficace Ideal pour les maisons existantes comme pour les constructions neuves , les plinthes chauffantes Thermodul sont pratiquent...

בונה או משפץ?

השאירו פרטים בטופס או פשוט חייגו: 055-6804425

לקבלת הצעה מותאמת אישית!